Home › Nowe inwestycje na południu Pragi

Nowe inwestycje na południu Pragi

Dogodna lokalizacja mieszkania jest chyba największą trudnością dla osób, szukających nowego lokum w stolicy. Nowe inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest bardzo różnorodna. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Aktualnie jednak stolica jest idealnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość stref zielonych a także dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą o której często mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia. jednakże przez lata spopularyzowane plotki nie są już aktualne. Teraz świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym rejonie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i wspaniałą infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj wielość szkół oraz przedszkoli. Poza tym jest tutaj mnóstwointeresów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..


<< Poprzedni
Następny >>