Home › Sytuacja na rynku nieruchomości w Łodzi

Sytuacja na rynku nieruchomości w Łodzi

Rynek mieszkaniowy w Łodzi, obecnie notuje swój dynamiczny rozwój. Po długotrwałym przestoju, jaki miał miejsce w czasie zatrzymania ekonomii miejskiej Łódź od nowa zaczyna tętnić życiem.

To tutaj mieści się wiele wysokiego poziomu uniwersytetów wyższych, ale przede wszystkim to miasto jest krajową stolicą sztuki a też mody. Te wszystkie uwarunkowania przesądziły o tym, że coraz więcej młodych ludzi migruje do tego miasta. Rozwija się tutaj również dziedzina usług a także nieruchomości.

Historyczne przemysłowe budynki, zostają przebudowane w nowe apartamenty a także lofty. Buduje się także nawał nowoczesnych inwestycji deweloperskich.

Wszędzie można spotkać się z konkurencyjnymi ofertami łódzkich deweloperów.

Co ciekawe budowane lokale sprzedawane w tym terenie nie osiągają jeszcze tak kolosalnych cen, jak lokale w Warszawie czy na Pomorzu.


Jednakże, nie tylko cena powinna być dla nas ważnym aspektem w ciągu szukania upragnionego lokalu.

Poza nią, następnym ważnym czynnikiem jest lokalizacja osiedla na którym zamierzamy żyć. Zamierzając kupić nowe mieszkanko w Łodzi, rozważyć też to, że nie można posiadać wszystkiego. Każdy z nas powinien być gotowy na kompromisy. Należałoby gruntownie rozważyć, która wersja jest dla nas najdogodniejsza. Oczywiście budżetowe są apartamenty zlokalizowane na przedmieściach Łodzi, lecz najmocniej adekwatnym wyjściemwydaje się wybór mieszkania usytuowanego kilka kilometrów od z centrum z rzetelną infrastrukturą. Zaletą jest urozmaicona oferta łódzkich deweloperów na rynku nieruchomości..


<< Poprzedni
Następny >>