Home › W jaki sposób ubierać się na co dzień? Damy wahają się

W jaki sposób ubierać się na co dzień? Damy wahają się

Dziewczyny kochają mieć w swojej szafie długie, niezwykle modne sukienki na wieczorne wyjścia, na sylwestrowe i karnawałowe bale.

Projektanci mody wymyślają różne suknie – proste, z falbanami, dekoltami, ozdobnymi naszyciami z koralików i haftami, z dżetami, narzutkamia także pelerynami. Różne są wizje modnych ubiorów, zróżnicowane wizje projektantów mody obowiązują. Dobrze wyglądająca pani to niewiasta zadbana, elegancko ubrana oraz wypielęgnowana, nosi ładne kreacje, ubiera się tak, jakby zawsze była gotowa na przyjęcie, nawet gdy wybiera się do pracy, kina czy teatru. Na wielkie wyjścia też młode dziewczyny lubią mieć eleganckie suknie – taką okazją jest studniówka, a modna sukienka na studniówkę powinna być unikatowa. Klasyka kosztuje – sukienka na wielkie wyjście może kosztować nawet 10 000 złotych, jednak przeciętne Polki szukają sukni za 500-1000 złotych, co jest całkiem realne, takie suknie można kupić w centrach handlowych. Na wyprzedaży można nabyć sukienki za 60 czy 100 złotych, jednak trzeba spędzić nieco czasu na poszukiwanie kreacji.

Niektóre suknie ślubne można kupić za 1000-2000 złotych. Nieraz damy sukienki wypożyczają, wiedząc, że jest to ubiór na jeden raz i szkoda wydatkować duże sumy na jeden raz. Codziennie można nosić wytworne, lecz bardzo proste sukienki, czarne, granatowe, błękitne czy jasnobrązowe. Jednokolorowe suknie są wyjątkowo wyrafinowane, ale warto czasem nabyć sukienkę w kratkę, paski czy kwiatowe esy-floresy. Suknia jest strojem uniwersalnym, przydatnym na każdą porę roku i dla każdej dziewczyny, niezależnie od wieku, tuszy czy wzrostu.

Zadbana dama powinna mieć we własnej szafie kilkanaście nawet ubiorów na każdą porę roku.

To strój, który znakomicie ubieraefektownądamę. Suknia jest wyjątkowym ubiorem dla pani w każdym wieku..


<< Poprzedni
Następny >>